<a href='http://www.hqmedicaltravel.com/Body-Procedures.html'>HQ Medical Travel hizmetinizde</a> <a href='http://www.hqmedicaltravel.com/Breast-Procedures.html'>HQ Medical Travel hizmetinizde</a> <a href='http://www.hqmedicaltravel.com/Gezichtscorrectie.html'>HQ Medical Travel hizmetinizde</a>
Estetik Plastik Cerrahi

Yüz Estetiği

Bütün insanlar için yüz estetiği çok önemlidir. Gözler, kulaklar, ağız, burun, dudak ve çene hattı birbirleri ile dengede olmalıdır.Kişisel seçiminiz ve sağlıklı bir hayat için, yüz düzeltme operasyonları ile  mükemmel simetrik yüzü elde etmenize yardımcı olabiliriz. Biz yüz germe estetiği gibi büyük, aynı zamanda göz kapağı cerrahisi işlemleri gibi küçük işlemler olmakla çeşitli yüz düzeltmeler konusunda uzmanlaşmış bulunuyoruz.  Günümüzde hemen hemen her şey mümkündür, tamamen isteklerinize uygun bir biçimde yüzünüzü özelleştirebilirsiniz! Aşağıda gerçekleştirebilen yüz cerrahi tedavilerini sizlere sunuyoruz:

Göz kapağı estetiği

Göz kapağınızın sarkık olması görünüşten ziyade gözleriniz için de sorun yaratır. Alt göz kapaklarınızda da aynı sorun yaşanırsa görme problemleriniz ağırlaşa bilir. Sunduğumuz yüz estetiği olanakları içerisinde göz kapağı estetiği de yer almaktadır. Gözlerinizi kontrol ettikten sonra böyle bir ameliyata ihtiyaç olup olmadığını size danışacağız.

Kulak estetiği

Estetik ameliyatları içerisinde sarkık veya kepçe kulakların da tedavisi mümkündür. Küçük bir    ameliyatla görünüş ve psikolojik sorunlarınızı hallederek size müthiş sonuç sunuyoruz.

Alın Germe

Kaşlarınız belli sebeplerden aşağıya doğru eğilimli ise alnınızda küçük bir cerrahi operasyonla kaldıra biliriz. Bir çok sorun gibi alın ve kaşlarda da yaşanan sorunlar psikolojik bakımdan zor anlar yaşatabilir. Alın germe ile aynı zamanda alın adelelerinde de sarkmalar tamamen yok edilir.

Yüz Germe 

Herkes tabii ki genç kalmak ve genç bir deriye sahip olmak ister. Deri altındaki kırışıklıklar yüz germe ameliyatı ile tamamen ortadan kaldırılır. Yüz germe ameliyatı aynı anda boğaz derisi germe ameliyatı ile kombine edilebilmektedir.


Dudak Büyütme

Yüz estetiğinde en önemli noktalardan biri de ağız görünümüdür. Yüz karakterinin biçimlenmesinde ağız biçimi ve büyüklüğü önemli rol oynamaktadır. Büyütülmüş dudaklar yüzünüze yeni bir renk katabilir. Dudak büyütme de farklı seçenekler mevcuttur. Bedenin kendi yağını dudağa şırınga ile ilave etmenin yanısıra beden dışından doldurulma ile de gerçekleşebilir.

Burun Estetiği

Burnunuzun büyüklüğü ve biçimi sizin için psikolojik bir sorun yaratabilir. Aynı zamanda nefes alma gibi sorunlar da belirli bir süre sonra ortaya çıkabilir.  Burun ameliyatı psikolojik ve fizik sorunları ortadan kaldırmak için yüz estetiğinin önemli faktörlerindendir. Bizim sunduğumuz burun estetiği ile arzu ettiğiniz burun biçimine rahat ve güvenilir şekilde ulaşabilirsiniz.

Botoks
Botoks kırışıklıklardan kurtulmanın en populer yoludur. Kırışıklıklar derialtı adelelerin katlaşması ile oluşur. En çok görülen kırışlar alın kırışıklıklarıdır. Botoks adalelerin katılaşmasını önlemekle kırışıklıkların önüne geçmektedir. Kırışıklıklardan kurtulmuş yüzünüzle psikolojik olarak da rahatlarsınız.

Göğüs Büyütme

Göğüsler, silikon protezler ile büyütülür. Silikonun vücut için sağlığa zararlı hiçbir etkisi yoktur. Silikon  vücuda yerleştirildikten sonra organizma ile kimyasal etkileşime girmez, molekül yapısı daima aynı olarak kalır.EU kaliteli silikonun kansere neden olmadığı bilimsel çalışmalarla ispatlanmıştır.

Silikonların, şekillerine göre de 2 çeşidi vardir.

1-Yuvarlak silikonlar

2- Damla silikonlar

Göğüs küçültme

 Meme kücültme ameliyatinda  bir çok ameliyat secenegi mümkündür.Ameliyat secenegi doktorumuzla yapacagınız görüşmeden sonra belirginlesir. Meme küçültme ameliyatında, uygulanan her teknikte meme başının etrafında çember biçiminde ve buna ek olarak aşağıya meme alt kenarına kadar uzanan dikey bir çizgi şeklinde bir iz mutlaka olur. Bazı tekniklerde buna ek olarak memenin alt kenarı boyunca yatay bir iz daha olabilir. Hangi tekniğin uygulanacağına memenin büyüklüğü, küçültme miktarı ile sizin beklentileriniz dikkate alınarak karar verilir. 

Meme küçültme ameliyatı  hastane koşullarında yapılır. Ameliyat, genel anestezi altında yapılması gereken bir ameliyattır. Yaklaşık 3-4 saat sürer. Ameliyattan  3-4 saat sonra ayağa kalkıp dolaşmaya başlayabilirsiniz, 1 veya en fazla 2 gün hastanede kalmanız gerekir. Ameliyattan sonra rahatsızlık verecek derecede ağrı olmayacaktır. Hissedeceğiniz hafif ağrı da, ağrı kesici ilaçlar ile rahatlıkla kontrol altına alınır.

Meme büyütme ve küçültme ameliyatı fiyatları

Meme büyütme fiyatları  değişkendir. Kullanılacak silikonun markası ve modeli, ameliyat olmak istediğiniz hastane tercihiniz fiyatlar üzerine farklılıklar gösterir. Meme büyütme ve küçültme maliyeti konusunda kesin fikir sahibi olmanız için doktorumuzla  yapacağınız görüşmeden sonra belirginleşir.

 

Birlikte çalıştığımız klinikler:
 • Medical Park
  Medical Park
 • Memorial Hospital
  Memorial Hospital
 • Medicana International
  Medicana International
 • World Eye Hospital
  World Eye Hospital
 • Florence Nightingale
  Florence Nightingale
 • Anadolu Medical Center
  Anadolu Medical Center
İletişim
Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için sizi arayabiliriz
Gönder