Göğüs Büyütme

Göğüsler, silikon protezler ile büyütülür. Silikonun vücut için sağlığa zararlı hiçbir etkisi yoktur. Silikon  vücuda yerleştirildikten sonra organizma ile kimyasal etkileşime girmez, molekül yapısı daima aynı olarak kalır.EU kaliteli silikonun kansere neden olmadığı bilimsel çalışmalarla ispatlanmıştır.

Silikonların, şekillerine göre de 2 çeşidi vardir.

1-Yuvarlak silikonlar

2- Damla silikonlar

Göğüs küçültme

Meme kücültme ameliyatinda  bir çok ameliyat secenegi mümkündür.Ameliyat secenegi doktorumuzla yapacagınız görüşmeden sonra belirginlesir. Meme küçültme ameliyatında, uygulanan her teknikte meme başının etrafında çember biçiminde ve buna ek olarak aşağıya meme alt kenarına kadar uzanan dikey bir çizgi şeklinde bir iz mutlaka olur. Bazı tekniklerde buna ek olarak memenin alt kenarı boyunca yatay bir iz daha olabilir. Hangi tekniğin uygulanacağına memenin büyüklüğü, küçültme miktarı ile sizin beklentileriniz dikkate alınarak karar verilir. 

Meme küçültme ameliyatı  hastane koşullarında yapılır. Ameliyat, genel anestezi altında yapılması gereken bir ameliyattır. Yaklaşık 3-4 saat sürer. Ameliyattan  3-4 saat sonra ayağa kalkıp dolaşmaya başlayabilirsiniz, 1 veya en fazla 2 gün hastanede kalmanız gerekir. Ameliyattan sonra rahatsızlık verecek derecede ağrı olmayacaktır. Hissedeceğiniz hafif ağrı da, ağrı kesici ilaçlar ile rahatlıkla kontrol altına alınır.

Meme büyütme ve küçültme ameliyatı fiyatları

Meme büyütme fiyatları  değişkendir. Kullanılacak silikonun markası ve modeli, ameliyat olmak istediğiniz hastane tercihiniz fiyatlar üzerine farklılıklar gösterir. Meme büyütme ve küçültme maliyeti konusunda kesin fikir sahibi olmanız için doktorumuzla  yapacağınız görüşmeden sonra belirginleşir.

Birlikte ├žal─▒┼čt─▒─č─▒m─▒z klinikler:
 • Medical Park
  Medical Park
 • Memorial Hospital
  Memorial Hospital
 • Medicana International
  Medicana International
 • World Eye Hospital
  World Eye Hospital
 • Florence Nightingale
  Florence Nightingale
 • Anadolu Medical Center
  Anadolu Medical Center
─░leti┼čim
Hizmetlerimiz hakk─▒nda daha fazla bilgi i├žin sizi arayabiliriz
G├Ânder