Saç ekimi

FUE Saç ekimi ( Follicular Unit Extraction) yeni ama çok başarılı bir saç ekimi biçimidir. Çok küçük ve isabetli enstrümanlarla saç dokusu gereken bölgelere profesyonelce ekilebilmektedir. FUE saç ekimi eski metodlardan farklıdır. Eski FUT metodunda mevut saç dokusu tamamen yerinden çıkarılarak yapılıyordu ki bu da bazı sorunlar oluşturabiliyordu. Tabi ki FUE saç ekiminde de kişiye özel bazı sorunlar yaşanabilir. 


FUE saç ekiminin önemli özelliklerinden biri cerrahi olarak deriyi zedelemeyecek şekilde yapılmasıdır. Bu sebepten de FUT ameliyatlarındaki gibi görünür bir iz bırakmamaktadır. 

Bir çok hastalarımız için yara izi saç ekimi seçiminde önemli rol üstlenmektedir ve bazen bu sebep saç ekiminden vazgeçirebilir. Dış görünüşte yara izinin negatif bir etki yaratdığı da doğal bir düşüncedir.

Turkiyede Göz Lazeri

Türkiye göz lazeri ameliyatı konusunda son yılların en popüler ülkesi haline gelmiştir. En önemli sebeplerden biri de fiyatların diğer gelişmiş ülkelere nazaran daha uygun olmasıdır. Bazı uzmanlar Türkiye'de ki göz lazeri cerrahiyesinin Batı ülkelerini bile geçtiği konusunda hemfikirlerdir.  Aynı zamanda göz lazeri ameliyatı Türkiye'de tatille çok rahat kombine edilebilir.

Hollandada göz lazeri ameliyatı 3500 euro civarındadır. Bazı kliniklerde bu fiyat başlangıç fiyat olarak görülmektedir. Türkiyede ise göz lazeri cerrahisi 1500 euro civarında, yani Batı ülkelerindeki fiyatların yarısından daha ucuz fiyata tedaviniz gerçekleştirilebiliyor. 

Türkiye'de göz lazeri cerrahisi kalite açısından beklentilerin üstündedir. HQ Medical Travel kaliteyi öncelik haline getirmiş göz lazeri konusunda uzman hastaneler le çalışmayı tercih eder. 

Türkiye de ki  Göz Hastaneleri 90 lı yıllardan  beri milyonlarlarca kişiye hizmet vermiştir.Türkiyede lazer cerrahiyesini uygun kılan diğer önemli yön ise  bekleme listesinin olmayışıdır.  Fiyatların uygun olması ise tedavi araçlarının fiyatlarının daha başarılı şekilde kapsanılmasından ileri gelmektedir.

Türkiye'de ki laser cerrahiyesi diğer ülkelerde yapılan ameliyatlardan daha az veya daha fazla tehlikeli değildir. Her yerde olduğu gibi doktorların uzmanlığı ve kullanılan araçlar ameliyatın başarısında önemli faktörlerdir.

Türkiye'de göz lazeri cerrahiyesi istiyorsanız ilk önce Hollanda'da ön kontrol yaptırabilirsiniz. Bu araştırma sonuçlarına göre HQ Medical Travel hangi seçeneklerin size daha uygun olduğunu sizlere sunacaktır. Eğer araştırma sonuçlarında göz lazeri ihtiyacı bulunmazsa bu da size en yakın zamanda iletilecektir.

Tedaviden sonraki kontroller ameliyatdan 2-3 ay sonra yapılır. Eğer göz lazerini Türkiyede yaptırmaya karar verdiyseniz tedavi sonrası kontroller de paketinize dahildir. Her hangi bir sebepten yeni bir ameliyata ihtiyaç duyulduğu takdirde ameliyatın gerçekleştiği tedavi merkezine başvurabilirsiniz. İkinci ameliyata tıp dünyasında yüzde bir rastlanmaktadır.

Göz lazeri cerrahiyesi ve tatil çok rahat bir şekilde kombine edilebilir. Tedaviden sonra bir kaç saat veya en kötü ihtimal 1-2 gün göz ağrıları yaşayabilirsiniz. Göz ağrılarınız geçene kadar da Türkiyede istediğiniz gibi rahatlaya bilirsiniz.

Birlikte çalıştığımız klinikler:
 • Medical Park
  Medical Park
 • Memorial Hospital
  Memorial Hospital
 • Medicana International
  Medicana International
 • World Eye Hospital
  World Eye Hospital
 • Florence Nightingale
  Florence Nightingale
 • Anadolu Medical Center
  Anadolu Medical Center
İletişim
Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için sizi arayabiliriz
Gönder