Yüz Estetiği

Bütün insanlar için yüz estetiği çok önemlidir. Gözler, kulaklar, ağız, burun, dudak ve çene hattı birbirleri ile dengede olmalıdır.Kişisel seçiminiz ve sağlıklı bir hayat için, yüz düzeltme operasyonları ile  mükemmel simetrik yüzü elde etmenize yardımcı olabiliriz. Biz yüz germe estetiği gibi büyük, aynı zamanda göz kapağı cerrahisi işlemleri gibi küçük işlemler olmakla çeşitli yüz düzeltmeler konusunda uzmanlaşmış bulunuyoruz.  Günümüzde hemen hemen her şey mümkündür, tamamen isteklerinize uygun bir biçimde yüzünüzü özelleştirebilirsiniz! Aşağıda gerçekleştirebilen yüz cerrahi tedavilerini sizlere sunuyoruz:

Göz kapağı estetiği

Göz kapağınızın sarkık olması görünüşten ziyade gözleriniz için de sorun yaratır. Alt göz kapaklarınızda da aynı sorun yaşanırsa görme problemleriniz ağırlaşa bilir. Sunduğumuz yüz estetiği olanakları içerisinde göz kapağı estetiği de yer almaktadır. Gözlerinizi kontrol ettikten sonra böyle bir ameliyata ihtiyaç olup olmadığını size danışacağız.

Kulak estetiği

Estetik ameliyatları içerisinde sarkık veya kepçe kulakların da tedavisi mümkündür. Küçük bir    ameliyatla görünüş ve psikolojik sorunlarınızı hallederek size müthiş sonuç sunuyoruz.

Alın Germe

Kaşlarınız belli sebeplerden aşağıya doğru eğilimli ise alnınızda küçük bir cerrahi operasyonla kaldıra biliriz. Bir çok sorun gibi alın ve kaşlarda da yaşanan sorunlar psikolojik bakımdan zor anlar yaşatabilir. Alın germe ile aynı zamanda alın adelelerinde de sarkmalar tamamen yok edilir.

Yüz Germe

Herkes tabii ki genç kalmak ve genç bir deriye sahip olmak ister. Deri altındaki kırışıklıklar yüz germe ameliyatı ile tamamen ortadan kaldırılır. Yüz germe ameliyatı aynı anda boğaz derisi germe ameliyatı ile kombine edilebilmektedir.

Dudak Büyütme

Yüz estetiğinde en önemli noktalardan biri de ağız görünümüdür. Yüz karakterinin biçimlenmesinde ağız biçimi ve büyüklüğü önemli rol oynamaktadır. Büyütülmüş dudaklar yüzünüze yeni bir renk katabilir. Dudak büyütme de farklı seçenekler mevcuttur. Bedenin kendi yağını dudağa şırınga ile ilave etmenin yanısıra beden dışından doldurulma ile de gerçekleşebilir.

Burun Estetiği

Burnunuzun büyüklüğü ve biçimi sizin için psikolojik bir sorun yaratabilir. Aynı zamanda nefes alma gibi sorunlar da belirli bir süre sonra ortaya çıkabilir.  Burun ameliyatı psikolojik ve fizik sorunları ortadan kaldırmak için yüz estetiğinin önemli faktörlerindendir. Bizim sunduğumuz burun estetiği ile arzu ettiğiniz burun biçimine rahat ve güvenilir şekilde ulaşabilirsiniz.

Botoks
Botoks kırışıklıklardan kurtulmanın en populer yoludur. Kırışıklıklar derialtı adelelerin katlaşması ile oluşur. En çok görülen kırışlar alın kırışıklıklarıdır. Botoks adalelerin katılaşmasını önlemekle kırışıklıkların önüne geçmektedir. Kırışıklıklardan kurtulmuş yüzünüzle psikolojik olarak da rahatlarsınız. 

Birlikte 癟al覺t覺覺m覺z klinikler:
 • Medical Park
  Medical Park
 • Memorial Hospital
  Memorial Hospital
 • Medicana International
  Medicana International
 • World Eye Hospital
  World Eye Hospital
 • Florence Nightingale
  Florence Nightingale
 • Anadolu Medical Center
  Anadolu Medical Center
襤letiim
Hizmetlerimiz hakk覺nda daha fazla bilgi i癟in sizi arayabiliriz
G繹nder